muko1    ibo

                                       Mukadder Giray                                          Ecz.İbrahim GİRAY

MUKADDER GİRAY, ilk ve ortaokulu tamamladıktan sonra “okul birincisi” olarak girdiği Öğretmen Lisesini yine birincilikle bitirdi. Derecesinin sağladığı avantajla istediği il ve okula öğretmen olarak atanma ve üniversitede okuma şansı elde etti. İlk görevine İstanbul-Çengelköy Çamlıktepe İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak başladı. On üç yıl devlet okullarında görev yaptı. 1989 yılında Günhanın dünyaya gelmesiyle mesleğine bir süre ara verdi. 1991 yılında yeniden üniversite sınavlarına girerek Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Coğrafya Bölümünü kazandı. Daha sonra Türkçe öğretmenliği bölümünden de mezun oldu.

1999 yılında tekrar devlet hizmetine dönüp sınıf öğretmenliği ve lise öğretmenliği yaptı. Toplam on yedi yılı tamamladıktan sonra emekli oldu.

Mukadder Giray, 1993 yılında Günhan Anaokulunun açılmasıyla iki yıl “Anaokulu Müdürlüğü”; 1996 yılında, Günhan İlköğretim Okulunun açılmasıyla da dört yıl “İlköğretim Okulu Müdürlüğü” yaptı. 2000-2006 yılları arasında Günhan Eğitim Kurumlarının “Genel Müdürlüğü”nü üstlendi. Halen “Yönetim Kurulu Başkanlığı” görevini aktif olarak sürdürmektedir.

Ecz.İBRAHİM GİRAY, “Öğretmen Lisesi”ni bitirdikten sonra 1976 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesine girdi. 1980 yılında bu okuldan mezun oldu. Halen serbest eczacılık yapmakta olup Günhan Eğitim Kurumlarında “Kurucu Temsilciliği” görevini de sürdürmektedir.