DSCF0892

2014sabah

bas1

bas1

bas1

bas1

Miniklerden büyük sergi

Özel Günhan Eğitim Kurumları öğrencilerinin 1999-2000 öğretim yılında yapmış oldukları resim ve el işi faaliyetleri, Maltepe Yüzevler McDonald’s’ta sergilenmeye başlandı. Kurucu Müdür Mukadder Giray tarafından yapılan açılış törenine öğrenci ve veliler katıldı. İki hafta boyunca açık kalacak olan sergide, eserler dönüşümlü olarak yer alacak.

bas1

Dragos’un Oyu Kartal’a
Siyah-Beyazlı futbolcular dün Dragos’ta bulunan Özel Günhan Eğitim Koleji’ne
giderek minik hayranlarıyla buluştu.

bas1

Fenerbahçeli genç futbolcular dün Dragos’taki Özel Günhan Koleji’ni ziyaret ettiler.Futbolcular, minik öğrencilerden büyük ilgi görürken, bol bol fotoğraf çektirip imza dağıttılar. Ayrıca Okul Müdürü ve Öğretmenlerden Plaket aldılar.

bas1

Siyah-Beyazlı oyuncular Tayfur, İbrahim ve Tamer dün Dragos’taki Günhan Koleji’ni ziyaret ederken, öğrenciler Beşiktaşlı futbolculara büyük ilgi gösterdi.

bas1

Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği İlköğretim Okulları Arası (Beşinci Sınıflar)
Bilgi Yarışmasında BİRİNCİ olarak bizleri onurlandıran ÖZEL GÜNHAN EĞİTİM KURUMLARI
Yönetici-Öğretmen ve Öğrencilerine teşekkür ederiz.
OKUL AİLE BİRLİĞİ VE ÖĞRENCİ VELİLERİ

bas1

Özel Günhan Eğitim Kurumları’nın  “Resim-İş Sergisi” Yüzevler Maltepe Mc Donalds’ta açıldı.
Sergide, Özel Günhan Eğitim Kurumları öğrencilerinin el becerileri, pastel, suluboya ve guvaş çalışmaları bulunuyor. Sergilenen çalışmalar, 6 yaş hazırlık sınıfı ve 7-11 yaş grubu katılımıyla gerçekleşiyor. 7 Mayıs 2000 tarihine kadar sergi ziyaretçiler tarafından gezilebilecek.

bas1

Kartal’ın üç yıldızı Dragos’taki Günhan Koleji’ni ziyaret etti. Yüzlerce miniğin çok büyük sevgi gösterdiği üç futbolcu Siyah-Beyaz renklere bağlı olan hayranlarına şampiyonluk sözü verdi.

bas1

Tayfur ve İbrahim esprileriyle Günhan Koleji’ndeki öğrencileri gülmekten kırdı geçirdi. Tecrübeli oyuncu, Günhan Koleji’nde İbrahim ile birlikte katıldığı panelde Sarı Lacivertli küçük bir taraftara “Yanlış takımı tutuyorsun! Fener 10 yıl daha şampiyon olamaz. İhtiyarlamadan bize katıl” diyerek takıldı.

bas1

Alt yapıdan gelip Fener’de forma giyen genç futbolcular gelecek sezon taraftarı üzmeyeceklerini söylediler. Genç Futbolcular Özel Günhan Kolejinde düzenlenen panele katıldılar.

bas1

Sarı Lacivertli takımın genç futbolcuları Dragos’taki Özel Günhan Koleji’ni ziyaret etti. Okul Müdürü ve Öğretmenlerin plaket verdiği genç futbolcular daha sonra öğrencilerin sorularını cevapladı

bas1

  Özel Günhan Eğitim Kurumu öğrencileri, LGS’de başarılı
Özel Günhan Eğitim Kurumları öğrencileri Kızılay’ı unutmadı. 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası Maltepe Özel Günhan Eğitim Kurumları öğrencileri tarafından düzenlenen etkinlikle kutlandı. 3A sınıfının minik öğrencileri tarafından gerçekleştirilen Kızılay etkinliği beğeni topladı. Üzerlerinde Kızılay üniformaları, karavanaları ve 17 Ağustos’u hatırlatan  Kızılay’ın eski üçgen çadırlarıyla gösteri yapan öğrenciler, okudukları şiirler ve konuşmalarıyla Kızılay’ın hizmetlerini ellerinden geldiğince anlatmaya çalıştılar. Kısa bir süre önce kurulmasına rağmen başarılı bir çizgi yakalayan Özel Günhan Eğitim Kurumu 3A sınıfı öğrencileri, geçmişten günümüze Kızılay’ın tarihçesini hatırlatmayı da unutmadılar.
Öğrencilerin Kızılay etkinliği de beğeniyle izlendi…
LGS’de başarı yakaladı.
Kızılay haftası boyunca başka etkinlikler de düzenleyecek olan öğrencilere Kartal Kızılay Marmara Bölge Afet Lojistik Merkezi’nin Kızılay deposu da gezdirildi. Ayrıca öğrencilere Kızılay Tıp Merkezi’nde Kızılay konulu seminer de verildi. 2005-2006 eğitim ve öğretim yılında lise bölümü de faaliyete geçecek olan okul,
son LGS sınavında Emre ÖZMEN adlı öğrenci Türkiye 41. si olurken,
İlayda Öner adlı öğrenci de Türkiye 214. sü oldu.

bas1

İstanbul İkincisi Maltepe’den
ÖSS sonuçlarının ardından gazetemiz baskıya girdiği dakikalarda açıklanan LGS sonuçlarına göre ilk belirlemelere göre İstanbul İkincisinin Maltepe’de bulunan Özel Günhan Eğitim Kurumları öğrencilerinden Emre ÖZMEN’in olduğu öğrenildi.  Özel Günhan Eğitim Kurumları yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre Emre ÖZMEN 1052 puanla İstanbul İkincisi oldu. Yetkililer ayrıca MEB’nın Mayıs ayında düzenlediği ve Maltepe’de 46 okul arasında yapılan “Bilgi Deneme Sınavı”nda Özel Günhan Eğitim Kurumlarının, tüm okul öğrencilerinin, yapılan sıralamada birinci olduğunu açıkladılar.

bas1

Başkan Köse ve Milli Eğitim Müdürü Ayar, aynı gün sabah saat 09:00’da Özel Günhan Eğitim Kurumlarında düzenlenen törene katıldılar. Okulun Sahibi Mukadder GİRAY ve Eğitim Kurumları Müdürü Fulya BÜYÜKDAĞ en iyi yatırımın insana olan yatırım bilinciyle eğitim kurumlarında öğretime büyük önem verildiğini ifade eden konuşmalar yaptı. Başkan Köse ve Milli Eğitim Müdürü Ayar’da kurumun şahsında öğrencileri kutlayan konuşmalar yaptıktan sonra LGS Sınavında il düzeyinde başarı kazanan öğrencilere başarı belgesi verdiler.

bas1

bas1

Koruma Köprüsünden sahile doğru inerken sağa dönen ilk cadde Maltepe Fevzi Çakmak Caddesi. Yolun hemen sağında bir tabela görürsünüz. Özel Günhan Eğitim Kurumları…Şirin mi şirin okul binası içeride gözlerden uzak olmasına rağmen,kazandığı başarılarıyla gösterişli okullara iyi bir ders veriyor. Bu da gösteriyor ki, başarı için ihtişam değil eğitim önemli yer tutuyor. Bunun en güzel göstergesini ise
Özel Günhan Eğitim Kurumları sergiliyor.
Eğitim ve Öğretim birbirinden ayrılmayan, birbirini tamamlayan iki önemli kavram. İlçemiz Özel Günhan Eğitim Kurumları bu ilkeden yola çıkarak ülkemizin aydınlık, pırıl pırıl çocuklarını geleceğe kazandırma yolunda bilginin gerekliliğine inanıyor.
Bunun sonucu olarak Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği “Okullararası Bilgi Yarışması”nda Özel Günhan Eğitim Kurumları 37 İlköğretim Okulu arasında İlçe Birincisi oldu. Okulun 5A sınıfı öğrencilerinden Emre Özmen, İlayda Öner ve Ezgi Kaya arkadaşları ve okul adına başarıyı hak etti. Özel Günhan Eğitim Kurumları bu başarılarını devam ettirerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Satranç Turnuvasında  da derece alıp kupayı okullarına götürmeyi bildi. Bu başarıda payı olan idareci, öğretmen, öğrenci ve velileri kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Ezgi Kaya, Emre Özmen ve İlayda Öner 37 İlköğretim Okulu arasında birinci olarak Günhan Eğitim Kurumlarında aldıkları eğitimin hakkını vermeyi başardılar.

bas1

bas1

Okullar arası bilgi yarışması sonuçlandı. Özel Günhan İlköğretim Okulu İlçe Birincisi Oldu…
Harika Çocuklar
“Bilgi olmadan fikir olunmaz” Bilginin ilk basamağı eğitim ve öğretim yuvaları olan okullarda verilir. Özellikle çağı yakalayan, özü vermeye çalışan bilgiyi.
Bunun en güzel ve somut örnekleri de bilgi yarışmalarıdır.
Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği “Okullararası Bilgi Yarışması”nda Özel Günhan Eğitim Kurumları 37 İlköğretim Okulu arasında İlçe Birincisi oldu. Okulun 5A sınıfı öğrencilerinden Emre Özmen, İlayda Öner ve Ezgi Kaya arkadaşları ve okul adına başarıyı hak etmişlerdir. Özel Günhan Eğitim Kurumları bu başarılarını devam ettirerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Satranç Turnuvasında  da derece alıp kupayı okullarına götürmeyi bildi. Bu başarıda payı olan idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerindir.

bas23